Ana sayfa

Beyde Trading Co.,Ltd

şirket Profili

Beyde Trading Co, Ltd (Beyde olarak bilin) ​​Hebei, Çin kablo bükme makinesi fabrikası ve Güç Trafo Fabrikası (1995 yılında inşa edilmiş) için temsilci ofisidir.BEYDE, bu fabrikaların uluslararası işlerini karşılamak üzere kuruldu.Çin'in Tianjin Limanı'ndan bir buçuk saat sonra, BEYDE küresel değerli müşteriler için üstün kalite ve rekabetçi teklifler tutar.

 

Hebei BEYDE Ticaret A.Ş.üreten bir üreticikablomakineleri yıllardır.Dahil olmak üzere firmamız ana ürünlertel çekme ekipmanları, kablo bükme makine, bükmemakine, plastik ekstruder ve kablo makarası.Her zaman en iyi malzemeyi kullanmakta ısrar ediyoruz.makine, bu yüzden makinelerimiz genelden daha dayanıklı makine.Kullanan birçok müşterimiz var.makine20 yıldan fazla ve hala kullanıyor.Ayrıca, biz kendimiz yapımcıları, değilmakinetüccarlar.Bu nedenle, müşterilere düşük bir fiyata satıyoruz.Biz her türlü tasarlayabilirsinizmakinemüşterilerin talebine göre.Müşterilerimize profesyonel teknik ve hizmetler sunuyoruz.Yurtdışı hizmeti firmamız tarafından verilmektedir.Gelecekte en değerli ortağınız olmayı umuyoruz.Harika bir gelecek yaratalım!

 

Çin Beyde Trading Co.,Ltd şirket Profili 0Çin Beyde Trading Co.,Ltd şirket Profili 1

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

Chne Yuke, Baoan Kauçuk ve Plastik kablo ekipmanları factoty estrablished. şu anda şirket sadece küçük bir atölye. 2002 yılında genel müdür olarak Chen Erfeng, Hebei Hexing Electrical Machinery Co., lTd.

resim.alt
resim.alt
resim.alt
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : BEYDE

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 1000000-500000

Yıl kurulan : 2018

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Beyde Trading Co.,Ltd Sertifikalar Çin Beyde Trading Co.,Ltd Sertifikalar Çin Beyde Trading Co.,Ltd Sertifikalar Çin Beyde Trading Co.,Ltd Sertifikalar
Planet Sarma Makinesi
Kablo yapma makinesi

FEP FPA ETFE Üretimi İçin CE Belgelendirme Kablo Yapma Makinesi Ekstrüzyon Hattı

Teklif isteği
Privacy Policy Çin iyi Kalite Kablo Sarma Makinesi Tedarikçi. © 2018 - 2021 cablestrandingmachine.com. All Rights Reserved.