Ana sayfa

Beyde Trading Co.,Ltd

Şirket profili
Beyde Trading Co, Ltd (Beyde olarak bilinir) Hebei, Çin'de (1983 yılında inşa edilen) kablo kordonlama fabrikası ve Güç Trafo Fabrikası (1995 yılında inşa edilmiş) için temsilci ofisi. BEYDE bu fabrikalar için uluslararası işi karşılamak üzere kuruldu. Çin, Tianjin Limanı'ndan bir buçuk saat sonra BEYDE, dünya çapında değerli müşteriler için üstün kalite ve rekabetçi teklifler sunmaktadır.

Hebei BEYDE Ticaret A.Ş. 30 yıldır kablo makineleri üreten bir üretici. Firmamızın ana ürünleri tel çekme ekipmanları, kablo büküm makinesi , iplik makinaları, plastik ekstrüder ve kablo makarası davul dahil olmak üzere. Makineyi yapmak için her zaman en iyi malzemeyi kullanmakta ısrar ediyoruz, bu yüzden makinelerimiz genel makineden daha dayanıklıdır. Makinemizi 20 yıldan fazla kullanan ve şu anda kullanmaya devam eden bir çok müşterimiz var. Ayrıca, biz makine üreticileri değil, kendimiz üretiyoruz. Bu nedenle, müşterilere düşük bir fiyata satıyoruz. Her türlü makine müşterinin talebine göre tasarlayabiliriz. Müşterilerimize profesyonel teknik ve hizmetler sunuyoruz. Yurtdışı hizmetimiz firmamız tarafından sağlanmaktadır. Gelecekte en değerli ortağınız olmak için sabırsızlanıyoruz. Harika bir gelecek yaratalım!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

Chne Yuke, Baoan Kauçuk ve Plastik kablo ekipmanları factoty estrablished. şu anda şirket sadece küçük bir atölye. 2002 yılında genel müdür olarak Chen Erfeng, Hebei Hexing Electrical Machinery Co., lTd.

Beyde Trading Co.,Ltd Beyde Trading Co.,Ltd Beyde Trading Co.,Ltd
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : BEYDE

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 1000000-500000

Yıl kurulan : 2018

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Sert Bükme Makinası satış için iyi kalite Sert Bükme Makinası satış için iyi kalite Sert Bükme Makinası satış için iyi kalite Sert Bükme Makinası satış için
Teklif isteği

| Site haritası

Privacy Policy Çin iyi Kalite Kablo Sarma Makinesi Tedarikçi. Copyright © 2018 - 2020 cablestrandingmachine.com. All Rights Reserved.