Ana sayfa ÜrünlerKablo yapma makinesi

Kablo Kaplama Ekstrüzyon Elektrikli Tel Yapma Makinesi / Üretim Hattı

Kablo Kaplama Ekstrüzyon Elektrikli Tel Yapma Makinesi / Üretim Hattı

  • Kablo Kaplama Ekstrüzyon Elektrikli Tel Yapma Makinesi / Üretim Hattı
Kablo Kaplama Ekstrüzyon Elektrikli Tel Yapma Makinesi / Üretim Hattı
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Beyde
Sertifika: ISO9001
Model numarası: 50
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Ambalaj bilgileri: Konteyner
Teslim süresi: 40 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 200 SET / YIL
İletişim
Detaylı ürün tanımı
kullanım: Ekstrüzyon, Büküm ad: Bakır Tel Çok Kafaları Tel Çekme Makinesi / Kablo Yapma Cihazı, esnek düz kablo sıyırma makinesi, ka
Voltaj: 3 fazlı 380V 50HZ Garanti: Bir yıl
renk: Özelleştirilmiş, isteğe bağlı, müşteri ihtiyacına göre tip: Otomatik Lehimleme Makinesi, Su Tipi
fonksiyon: elektrikli tel kablo imalatı Sertifika: CE,ISO9001 &14001
Vurgulamak:

kablo yapım ekipmanları

,

kablo imalat makinesi

Sıcak Satış Elektronik Tel Kablo Kaplama Ekstrüzyon Ekstrüzyon Üretim Hattı

 

Wire Cable Coating Line allows sheathing and jacketing various power cable design, such as single core, multi core, and sector cable, armoured cable, as well as round or flat cable with variety of plastic material. Tel Kablo Kaplama Hattı, tek çekirdekli, çok çekirdekli ve sektör kablosu, zırhlı kablo ve çeşitli plastik malzemeden yuvarlak veya düz kablo gibi çeşitli güç kablosu tasarımlarının kılıfına ve kılıfına izin verir. high speed extrusion. yüksek hızlı ekstrüzyon.

 

Süreci:
Tek katman: bir ekstruder ile kaplama temel katman.
Doldurma ve kılıflama A: Ana ve ko-ekstrüderin bir çaprazkafa ile kaplaması.
Doldurma ve kaplama B: Bir seferde doldurma ve kaplama için tandem ekstrüzyon grupları.

cable extrusion line from beyde

Özellikleri:
Tel ve Kablo yüksek maliyet performans oranı komple ekstrüzyon üretim hattı:
1) fabrika üretimi
2) SIEMENS motor ve sürücü
3) SIEMENS PLC ve Dokunmatik ekran
4) Schneider alçak gerilim elektrik parçası
5) aşırı basınç / aşırı sıcaklık ve Acil durdurma otomatik durdurma Güvenlik tasarımı
6) senkronize ana kontrolü ile kolay kullanım

Uygulama:
Suitable for the extrusion of PVC, PE, TPE and other plastic material, mainly applied to the insulation or sheathing extrusion of power cable, building wire, electric wire, data cable and so on. PVC, PE, TPE ve diğer plastik malzemelerin ekstrüzyonu için uygundur, esas olarak güç kablosu, bina teli, elektrik teli, veri kablosu ve benzeri yalıtım veya kılıf ekstrüzyonuna uygulanır. Also it is for extrusion of LSHF, HFFR, nylon and other special plastic material after changing special. Ayrıca özel değiştirdikten sonra LSHF, HFFR, naylon ve diğer özel plastik malzemelerin ekstrüzyonu içindir.

Hizmetlerimiz:
It is able for us to offer customer the pre-sale services of providing customized design the production line based on special requirement of products, as well as configuring the production plant drawing of equipment arrangement if necessary, and accessing the factory environment. Müşteriye, ürünlerin özel gereksinimlerine göre özelleştirilmiş tasarım üretim hattı sunmanın yanı sıra gerekirse ekipman düzenlemesinin üretim tesisi çizimini yapılandırmak ve fabrika ortamına erişmek için satış öncesi hizmetleri sunabiliyoruz. Also we are able to provide service of training the customer's technicians in operation the machine and technical support in making wire cable. Ayrıca operasyonda müşterinin teknisyenlerinin makine ve tel kablo yapımında teknik destek eğitimi hizmeti verebiliyoruz.

About After-sale services, we have obligation to offer installation and commissioning service in customer's factory. Satış sonrası hizmetler hakkında, müşterinin fabrikasında kurulum ve devreye alma hizmeti sunmak zorundayız. Also the regular maintenance and product tracking service will be done in machine lifetime. Ayrıca makine ömrü boyunca düzenli bakım ve ürün takip hizmeti yapılacaktır. Any problem can be feedback to our company pointed service man at any time, and the solution is going to be given with high quality and efficiently. Herhangi bir sorun firmamız sivri hizmet adam herhangi bir zamanda geri bildirim olabilir ve çözüm kaliteli ve verimli bir şekilde verilecektir.

Hakkımızda:
Beyde 1983 yılında kurulmuştur. Yenilik ile yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur ve araştırma, geliştirme, mühendislik, imalat ve pazarlama tel ve kablo makineleri konusunda uzmanlaşmıştır.
Ana Ürünler:
Bina tel yalıtım üretim hattı
Bina tel kaplama üretim hattı
Güç kablosu yalıtım üretim hattı
Güç kablosu kılıf üretim hattı
Yüksek hızlı ekstrüzyon üretim hattı
Çift bükümlü bunch makinesi
Çift bükümlü bükme makinesi
Konsol tek büküm makinası
Otomatik sarma makinesi
Otomatik sarma ve paketleme makinesi
Sarma makinesi

İşletme türü: Üretici
Üretim kapasitesi: 200 adet / yıl
Ar-Ge: Herhangi bir gereksiniminizi karşılamak için sofistike bir tasarım ekibi grubumuz var.
Küresel pazar kapsamı: Malezya, Vietnam, Tayland, Endonezya, Türkiye, Sudan, Suudi Arabistan, Hindistan, Bangladeş ve Özbekistan vb.

it is able for us to offer OEM/ODM service to customers with professional design from our rich experience R & D team group. Bizim zengin deneyim Ar-Ge ekibi grubundan profesyonel tasarım ile müşterilerine OEM / ODM hizmeti sunabiliyoruz. Products can be engineered according to different configuration and plastic materials. Ürünler farklı konfigürasyon ve plastik malzemelere göre üretilebilir. Every product with be with tailor-made sketch and drawing. Her ürün ile özel yapılmış kroki ve çizim. welcome to our company have a visiting and establishing cooperation business. firmamıza hoş geldiniz bir ziyaret ve işbirliği iş kurmak var.

cable extrusion line from beyde

İletişim bilgileri
Beyde Trading Co.,Ltd

İlgili kişi: Max

Tel: +8618606615951

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Diğer ürünler
Teklif isteği
Privacy Policy Çin iyi Kalite Kablo Sarma Makinesi Tedarikçi. © 2018 - 2021 cablestrandingmachine.com. All Rights Reserved.