Profesyonel Çelik Halat Bükme Makinesi PN500 6 Bobin Borulu Strander

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BEYDE
Sertifika: ISO
Model numarası: 500-6
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Ambalaj bilgileri: konteyner
Teslim süresi: 90 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: 200 TAKIM / YIL
kullanım: bükme renk: Müşteri ihtiyacına göre
ad: Boru bükme makinesi, Yüksek kaliteli fiber kablo bükme makinesi. Uygulama: çelik, alüminyum, çelik tel tel, ACSR ve AAAC, Al tel
Tel Malzeme: ÇELİK fonksiyon: Bükme Telleri
Makine merkezi yüksekliği: 700mm Merkezi ödeme bobini: PN400-PN630
Sarma bobini boyutu: PND800-PND1600 PLC: iletkenlik birimi
Vurgulamak:

tel bükme makinesi

,

elektrikli tel yapma makinesi

Profesyonel Çelik Halat Bükme Makinesi PN500 6 Bobin Borulu Strander

 

high-speed tubular stranders are constructed with durability and efficiency in mind to meet the most demanding production requirements. yüksek hızlı boru şeklindeki teller, en zorlu üretim gereksinimlerini karşılamak için dayanıklılık ve verimlilik göz önünde bulundurularak üretilir. The tubular stranders are ideal for many industries and products such as copper, steel, stainless steel, gold, silver, jewelry, medical, automotive, aerospace, musical instrument wire, magnet wire, and fiber optic, push-pull cables, and many other specialty products and operate with 100% backtwist movement. Boru şeklindeki teller, bakır, çelik, paslanmaz çelik, altın, gümüş, mücevher, tıbbi, otomotiv, havacılık, müzik aleti teli, mıknatıs teli ve fiber optik, itme-çekme kabloları ve diğer birçok endüstri ve ürün için idealdir. özel ürünler ve% 100 backtwist hareketi ile çalışır. With a state of the art design manufacturers can produce a quality product at higher speeds than ever before. En son teknoloji ile tasarım üreticileri her zamankinden daha yüksek hızlarda kaliteli bir ürün üretebilirler. The new ergonomically designed guarding package allows for easy string-up and maintenance. Ergonomik olarak tasarlanmış yeni koruma paketi, kolay takma ve bakım sağlar. With the optional sound proofing, the noise level of the machine can be dramatically reduced. İsteğe bağlı ses yalıtımı ile, makinenin gürültü seviyesi önemli ölçüde azaltılabilir. Available in configurations for the production of large wire conductors, round wire armoring or fine wire the tubular stranders set the standard for high-speed concentric stranding. Büyük tel iletkenler, yuvarlak tel zırhlama veya ince tel üretimi için konfigürasyonlarda bulunan boru şeklindeki teller, yüksek hızlı konsantrik teller için standardı belirler.

Ürün Açıklaması

Specific product solutions include round and sectored stranded conductors including ACSR, AAC and AAAC constructions. Özel ürün çözümleri arasında ACSR, AAC ve AAAC yapıları da dahil olmak üzere yuvarlak ve sektörel çok telli iletkenler bulunur. This machine is further used in conjunction with Bow Cablers in reverse concentric-lay Cabling, EM Armouring, and OPGW Stranding. Bu makine ayrıca ters eşmerkezli Kablolama, EM Zırhlama ve OPGW Bükümlerinde Yay Kabloları ile birlikte kullanılır.

İletişim bilgileri
Max Xu

Naber : +8618606615951